מעלית תקרה
קטגוריה: עיצוב פנים

פתרון עיצובי לתליית המסך

רוצים לתלות את מסך הטלוויזיה שלכם כמו מעצבי הפנים? כיום ישנן כמה אופציות הודות לטכנולוגיית הבית החכם המתפתחת בקצב מסחרר בשנים האחרונות. אם בעבר תליית המסך אפשרה הזזה ידנית או אם נלך הרבה יותר אחורה כאשר תלייתו לא התאפשרה כלל, כיום המצב שונה ב-180 מעלות. גם אם אתם מתכננים לרכוש מסך טלוויזיה חדש או שיש לכם מסך טלוויזיה ובא לכם לתלות או להציב אותו באופן שונה, זה הזמן.

גינה לתפארת ופרגולה נהדרת

כמה שעות, ימים וכספים את ם משקיעים בגינה שלכם?, סביר להניח כי אם יש לכם גינה פרטית אז לא מעט. פרגולה בגינה מהווה תוספת מושלמת, אין זה משנה איזה חומר גלם בחרתם לבניית הפרגולה, עץ, ברזל או אלומיניום, ללא ספק התוספת הזו מוסיפה המון גם מבחינת העיצוב וגם מבחינת התועלת הכללית. השימוש הינו לאורך כל העונות, בקיץ הגנה מפני השמש ויצירת הצללה ובחורף הגנה מפני הגשם ואפשור הישיבה בחוץ. פרגולות בגינה או בחצר תמיד יוצרות אווירה מיוחדת וכפרית וממש גורמות לנו לרצות ולהיות בחוץ. הפרגולות הנפוצות ביותר כיום הן פרגולות אלומיניום ועץ, לכל אחת מהן יש יתרונות וחסרונות אולם האלומיניום כיום עולה על העץ מבחינת התחזוקה ואריכות החיים, אמנם זה לא עץ אך עדיין נראה מדהים.

התאימו לכם פרגולה

מעניין מאוד לדעת כי להבדיל מברזל או אלומיניום פרגולות מעץ הן הנפוצות ביותר מצד אחד ומצד שני הקשות ביותר לתחזוקה. לרוב בתחילת הדרך הפרגולות מעץ נראות יפות, מיוחדות ומרשימות אך לאחר עונה או שתיים הן נראות גרוע ביותר אם לא נדאג לתחזק אותן. פרגולה יכולה להישמר לשנים ארוכות ורבות כל עוד אנו מטפלים בה כראוי. חשוב לציין כי הטיפול בפרגולה אינו מורכב או מסובך כל עוד אנחנו מקפידים לבצעו באופן שיטתי ובזמנים קבועים. את התאמת הפרגולה לגינה או לחצר יש לעשות תוך התחשבות ביכולות שלכם לתחזוקה, אם אתם בעלי חוש טכני בסיסי לא תהיה לכם בעיה ליהנות מבניית פרגולות עץ כפריות שהמראה שלהם מרשים ביותר מכיוון שהתחזוקה השוטפת כוללת חידוש צבע פגוע או בדיקת איטום, ללא שום דבר מעבר לכן אולם אם אין לכם את הידע או היכולת או הזמן לתחזוקת פרגולה סביר להניח כי עדיף לכם לבנות פרגולה אלומיניום.

פרגולה אלומיניום, מענה מושלם לטווח ארוך

כאמור בניית פרגולות או נכון יותר לומר בחירת החומר תיבנה הפרגולה היא תלויה ביכולות שלכם הפיננסיות והטכניות. חשוב להסביר את ההבדל בין פרגולות מעץ לאלומיניום מכיוון שישנו הבדל די משמעותי במחירים ביניהם. פרגולות עץ לרוב זולות יותר וזמן ההקמה שלהן ארוך יותר, לאורך זמן יש צורך לבצע תחזוקה לפרגולה על ידי חידוש הצביעה במקומות שהתקלפו, חיטוי מחדש וצביעה בלכה מחדש. לעומת זאת פרגולה אלומיניום צבועה בתהליך שאינו מאפשר לצבע להתנתק מהאלומיניום ולכן העמידות היא לשנים ארוכות, היתרונות של האלומיניום באים לידי ביטוי בדברים נוספים כגון העובדה שלאלומיניום אינו מושפע משינויי טמפרטורה או מזג אוויר מקנות לו אריכות חיים לשנים רבות. גם זמן העבודה וההקמה של פרגולות אלומיניום קצר משמעותית ולכן יש פחות בלגן בעת הבנייה. מבחינת העיצוב לאלומיניום גם יש יתרונות לא מעטים וניתן לבחור מקשת רחבה מאוד של צבעים וגוונים ובנוסף יש אלומיניום בטקסטורת עץ שמדמה קורות עץ.