מעלית תקרה
קטגוריה: עיצוב פנים

פתרון עיצובי לתליית המסך

רוצים לתלות את מסך הטלוויזיה שלכם כמו מעצבי הפנים? כיום ישנן כמה אופציות הודות לטכנולוגיית הבית החכם המתפתחת בקצב מסחרר בשנים האחרונות. אם בעבר תליית המסך אפשרה הזזה ידנית או אם נלך הרבה יותר אחורה כאשר תלייתו לא התאפשרה כלל, כיום המצב שונה ב-180 מעלות. גם אם אתם מתכננים לרכוש מסך טלוויזיה חדש או שיש לכם מסך טלוויזיה ובא לכם לתלות או להציב אותו באופן שונה, זה הזמן.

פרגולות אלומיניום, כמה פשוט ככה יפה

תכנון גינה אינו מהלך קל, יחד עם זאת בחירת פרגולה לגינה יכולה להיות לא קלה בכלל. פרגולות אלומיניום מהוות כיום את הפתרון המהיר, היעיל והיפה ביותר אך לא כל אחד רוצה או מבין מה התועלות שיש לפרגולות אלומיניום על העץ. בראש ובראשונה ההבדל הוא בזמן ההקמה, מכיוון שאלומיניום מגיע בקורות ופרופילים מוכנים מראש הרי שכל שנותר הוא לחבר כמו לגו את הכול יחד, כך שאם ביצעתם תכנון מקדים הרי שמתקיני הפרגולות אלומיניום מגיעים עם כל החלקים כבר במידה חתוכים בהתאם, מכאן ההרכבה יחסית קלה ואינה כרוכה בזמן נוסף. עץ לעומת זאת לא אחת מחייב את האלתור של אותו נגר גגות. לא בהכרח של הקורות יצאו אותו דבר בדיוק, יתכן כי זה יפה אך בסופו של יום האסתטיקה בפרגולות נובעת מהאחידות של המרכיבים.

פתרונות פשוטים לסגנונות התקנה מורכבים

פרגולות אלומיניום מאפשרות לנו לבצע התקנה במקומות לא סטנדרטיים או מקומות בעיתיים מבחינת גישה, מקום או סגנון. אחד המקומות בהם נפגוש פרגולות אלומיניום לרוב יהיו בבנייני מגורים במרפסות. מכיוון שהשטח המיועד לאירוח בבנייני מגורים אינו גדול ברב המקרים יש צורך לבצע התקנה של פרגולה תלויה, ההתקנה משחררת לנו שטח יקר שאמור היה להיות תפוס על ידי עמודי תמיכה, בין אם זה עץ או אלומיניום, לכן על מנת לנצל היטב את המרפסת אנו מתקינים פרגולות אלומיניום תלויות. מכיוון שאלומיניום קל מאוד ביחס לעץ אין חשש לבנות פרגולה באוויר שתלויה ממעל על שרשראות או מותחנים.

למה פרגולות אלומיניום עדיפות על עץ

העולם שלנו צועד קדימה, לעיתיים מהר יותר מכל דבר אחר. לרובינו אין זמן יכולת או ידע לבצע תחזוקה לפרגולות במיוחד אם זו פרגולה מעץ טו ברזל. התחזוקה כוללת שיוף וקילוף צבע ישן, הקילוף מטרתו ליצור שכבת צבע חדשה שלא מושפעת מהמקומות הפגועים, לאחר השיוף אם מדובר על עץ יש למרוח חומר חיטוי נגד מזיקים על מנת למנוע מחרקים או מזיקים לחדור לעץ ולפגוע בו. לאחר קילוף, שיוף וחיטוי יש צורך לצבוע מחדש, אין אפשרות לפסוח על שום שלב, רק בצורה זו תבטיחו לעצמכם הנאה מושלמת לאורך זמן מהפרגולה שלכם. אולם, פרגולות אלומיניום לעומת זאת אינן צריכות כל טיפול. החל מהשיטה בה צובעים את האלומיניום שנעשית על ידי אבקה שמותכת בתנור אל תוך האלומיניום וכלה בעצם העובדה שאלומיניום הינו חומר חזק מאוד וקל משקל  שאינו מושפע משמש או גשם. יחד עם זאת, למרות שהאלומיניום הינו עמיד מאוד עדיין חשוב מאוד לדעת מי המתקין שאתם בוחרים לטובת פרגולות אלומיניום, אל תתפשרו על שום דבר ואל תפסחו על שום סעיף, לעיתים פער קטן במחיר מתורגם לפערים משמעותיים באיכות העבודה והגימור, הדבר פשוט יחסוך לכם הרבה כאבי ראש ועוגמת נפש.