מעלית תקרה
קטגוריה: עיצוב פנים

פתרון עיצובי לתליית המסך

רוצים לתלות את מסך הטלוויזיה שלכם כמו מעצבי הפנים? כיום ישנן כמה אופציות הודות לטכנולוגיית הבית החכם המתפתחת בקצב מסחרר בשנים האחרונות. אם בעבר תליית המסך אפשרה הזזה ידנית או אם נלך הרבה יותר אחורה כאשר תלייתו לא התאפשרה כלל, כיום המצב שונה ב-180 מעלות. גם אם אתם מתכננים לרכוש מסך טלוויזיה חדש או שיש לכם מסך טלוויזיה ובא לכם לתלות או להציב אותו באופן שונה, זה הזמן.

פרגולה אלומיניום, פתרון מושלם

בניית פרגולה בכלל ופרגולה אלומיניום בפרט מהווה שדרוג משמעותי לכל חצר, גינה או מרפסת. בניית פרגולה אלומיניום משמעה שהמראה הכללי של הגינה או המרפסת מקבל נופך יוקרתי מצד אחד ומצד שני אין צורך בתחזוקה או טיפול מכיוון שפרגולה אלומיניום אינה מתבלה, מתכלה או מושפעת ממזג האוויר.

נוחות ללא תחרות, פרגולה אלומיניום

ככל שמנסים לבחון יותר לעומק את עניין הפרגולה אלומיניום כך מוצאים אותה יעילה וחסכונית. ראשית החל מחומר הגלם, אלומיניום הינו משאב קל שעמיד בפני כוחות הטבע, אינו מחליד ואינו מתכלה, מגיב בצורה מעולה לשינויי טמפרטורה בכך שאינו מתעוות גם בטמפרטורות קיצוניות בניית פרגולה אלומיניום מהווה את ההצהרה שכאן בגינה הזו מבינים עניין, הכוונה היא להבדל המשמעותי שיש בין עץ לאלומיניום. את המראה הכפרי של העץ אף אחד לא יכול לקחת, העיצוב הגושני בשילוב ריהוט גן בהחלט יוצרים מראה מיוחד וייחודי לכל גינה אולם לעיצוב בעץ יש מחיר המחיר בא לידי ביטוי לא בעלות הראשונית מכיוון שהיא לרוב זולה יותר אלא בשימור והטיפוח לאורך זמן. עץ הינו  גומר גלם טבעי שמשנה את מרקמו בהתייחס לסביבה שלו, שינויי טמפרטורה יגרמו לעץ להתכווץ או להתפשט, השמש היוקדת פוגעת בעץ גם כן ואילו בימי החורף המים מזיקים עד מאוד, על מנת ליהנות מפרגולה עץ לאורך שנים אנו מחויבים בשימור, השימור כולל בחובו קילוף וצביעה מחדש של הקורות, חיטוי ותלוע נגד מזיקים ובקיצור תחזוקה תקופתית שוטפת, לא אחת קורה כי אנו לא בעלי ידע או יכולת לבצע את פעולות השימור בעצמינו ועל כך אנו מזמינים בעל מקצוע שגם הוא עולה לנו.

פרגולה אלומיניום מנצחת גם בתחזוקה

להבדיל מעץ, פרגולה אלומיניום אינה צריכה תחזוקה כלל, הצבע אינו מתקלף מכיוון שהוא נצבע בתנור, שיטת הצביעה אינה מאפשרת קילופים אפילו אם עמוד תומך מקבל מכה או סריטה עמוקה. מעבר לכך האלומיניום עמיד ביותר בשינויים של מזג אוויר ולכן אינה מושפעת ממנו. פרגולה אלומיניום עמידה לשנים רבות ותמיד נראית כמו חדשה וללא דופי והסכומים שתחסכו בעקבות העובדה שלא צריך שימור יתגלו כהשקעה נכונה ולטווח ארוך.