מעלית תקרה
קטגוריה: עיצוב פנים

פתרון עיצובי לתליית המסך

רוצים לתלות את מסך הטלוויזיה שלכם כמו מעצבי הפנים? כיום ישנן כמה אופציות הודות לטכנולוגיית הבית החכם המתפתחת בקצב מסחרר בשנים האחרונות. אם בעבר תליית המסך אפשרה הזזה ידנית או אם נלך הרבה יותר אחורה כאשר תלייתו לא התאפשרה כלל, כיום המצב שונה ב-180 מעלות. גם אם אתם מתכננים לרכוש מסך טלוויזיה חדש או שיש לכם מסך טלוויזיה ובא לכם לתלות או להציב אותו באופן שונה, זה הזמן.

גרים בדירה בבניין מגורים? תיהנו מפרגולות אלומיניום תלויות

עד לא מזמן אחד החסרונות הבולטים בבתי מגורים היה שמאוד קשה לעצב את המרפסות, במיוחד אם רוצים ליצור פינה מעניינת עם מראה כפרי. כאשר החל שימוש נרחב בפרגולות אלומיניום המקום הראשון בו יכולנו למצוא פרגולות אלומיניום מותקנות היה כמובן על מרפסות הבתים. הסיבה הברורה היא שאלומיניום שוקל הרבה פחות מעץ ולכן ניתן להתקין פרגולות אלומיניום תלויות ללא חשש.

מרפסת מפוארת עם פרגולות אלומיניום

כאמור הפתרון המושלם להצללת מרפסת היא על ידי בניית פרגולות אלומיניום. לא תמיד יש מספיק מקום לבנות במרפסת ולכן נוצר הפתרון של התקנה תלויה. מגוון העיצובים שניתן לבנות בהם פרגולות אלומיניום כמעט ולא מוגבל ואם נשלב יחד עם זאת את העובדה שישנה אפשרות לתלות את הפרגולה באוויר ללא צורך בעמודים תומכים הרי שהרווחנו את השטח מלמטה. ניתן ליצור הצללות במגוון סגנונות ושילובים, שילוב של רפרפות קבועות או נעות, שילוב של סרגלי עץ ואפילו שילוב לוחות פלסטיים שמאפשרים איטום נגד גשמים ומעבר אור כאחד.

פרגולות אלומיניום חשמליות

כאמור פרגולות אלומיניום נותנות לנו מענה על בעיית מקום או גודל ההצללה. אך מכיוון שבפועל יש לנו בארץ 2 עונות עיקריות, קיץ וחורף נוצרת מעין בעיה לגבי סוג הקירוי. באופן כללי ישנם 2 סוגי הצללות, הראשון הוא אטום למים ולכן מתאים לשימוש בחורף אך הוא פחות מאוורר, השני הוא קירוי על ידי סרגלי הצללה שמאפשרים מעבר אור ואוויר אך לא טובים לימי הגשם. פרגולות אלומיניום חשמליות נותנות מענה מעולה לבעיה זו, ניתן לשנות את כיוון ההצללה כך שהיא תהיה או אטומה או פתוחה וכך השימוש הוא מושלם, גם בקיץ כאשר חם ניתן לפתוח את שלבי הפרגולה ואילו בחורף לסגור אותם ולמנוע ממים לעבור דרך הגג. כאשר אתם בוחרים חברה להתקנת הפרגולה עליכם לברר ולוודא כי יש אחריות על ההתקנה ומה היא כוללת. לא אחת בוחרים להתקין פרגולות אלומיניום במחיר מוזל שבא לידי ביטוי בשירות הירוד שתקבלו או שתגלו כי ישנם דברים שאינם באחריות וכרוכים בתוספת תשלום.