מעלית תקרה
קטגוריה: עיצוב פנים

פתרון עיצובי לתליית המסך

רוצים לתלות את מסך הטלוויזיה שלכם כמו מעצבי הפנים? כיום ישנן כמה אופציות הודות לטכנולוגיית הבית החכם המתפתחת בקצב מסחרר בשנים האחרונות. אם בעבר תליית המסך אפשרה הזזה ידנית או אם נלך הרבה יותר אחורה כאשר תלייתו לא התאפשרה כלל, כיום המצב שונה ב-180 מעלות. גם אם אתם מתכננים לרכוש מסך טלוויזיה חדש או שיש לכם מסך טלוויזיה ובא לכם לתלות או להציב אותו באופן שונה, זה הזמן.

פרגולה אלומיניום פתרון אמין לזמן ארוך

פרגולה משמשת אותנו לכמה דברים במקביל, בראש ובראשונה פרגולה היא אלמנט עיצובי לגינה שלנו, לרוב לא נותנים משקל וחשיבות לגודל הפרגולה או מה יכולת ההצללה שלה, קודם כול בוחנים ובודקים את רמת העיצוב והגימור שלה. בין אם זו פרגולה אלומיניום או עץ ואפילו ברזל. אולם בד בבד בבחירת עיצוב וסגנון הפרגולה ניכנס השיקול של איכות, עמידות ושימור לטווח הרחוק וכאן בעצם נמדדת כל אחת ונבדקת לגופה. לרוב בנייה בברזל תהיה יפה והנמוכה ביותר מבחינת עלויות אולם השימור של הברזל הינו מורכב וכרוך בעלויות וזמן. פרגולות מעץ יהיו מרשימות עם אלמנטים מיוחדים שמשרים מראה כפרי בכל גינה בה הן יוקמו ובמקביל אליהם יש פרגולה אלומיניום שהיא למעשה הפתרון היעיל ביותר לטווח הרחוק והקצר כאחד.

כמה עולה פרגולה אלומיניום?

פרגולה בכלל ומאלומיניום בפרט לרוב מחושבת לפי עלות של מטר חומר בתוספת הערך של עבודת המתקין, אולם כאשר מחשבים לעומק את העלויות האמיתיות אנו מגלים כי אלו העשויות עץ הן יחסית לפרגולות מאלומיניום זולות ואילו פרגולה אלומיניום יקרה לעיתים עד כפול במחיר, אולם אם נבחן את העלויות הרי שבכל עונה יהיה עלינו לבצע פעולות שימור לפרגולה מעץ, פעולת השימור כוללת קילוף צבע ישן, ליטוש, חיטוי וצביעה מחדש. סביר להניח כי לא כל אחד יודע או יכול לבצע פעולות אלו ויהיה עליו להזמין בעל מקצוע לצורך ביצוע עבודות השימור לפרגולה. לעומת זאת פרגולה אלומיניום אינה צריכה שימור כלל, הצבע הינו צבוע בתנור כך שאין קילוף והאלומיניום עצמו עמיד בפני שינויים במזג האוויר כך שגשם, רוח ושמש אינם משפיעים עליו ומכאן אם אנו עושים חשבון פשוט הרי שעלות  הפרגולה אלומיניום זולה בהרבה מאשר העץ.

בחירת בעלך מקצוע לבניית פרגולה אלומיניום

נשאלת השאלה איך לבחור את בעל המקצוע לבניית הפרגולה אלומיניום, ובכן בכל הנוגע לבעלי מקצוע בכלל ולמתקיני פרגולות בפרט חשוב לקבל המלצות ולראות עבודות אחרות שבוצעו על ידו. פרגולה אלומיניום אמנם עמידה מאוד אך התקנתה דורשת מיומנות ומקצועיות, שאלו שאלות, קבלו המלצות ולכו לראות עבודות אחרות. אסור להתבייש וחשוב לשאול על רמת השירות ואיכות העבודה.