מעלית תקרה
קטגוריה: עיצוב פנים

פתרון עיצובי לתליית המסך

רוצים לתלות את מסך הטלוויזיה שלכם כמו מעצבי הפנים? כיום ישנן כמה אופציות הודות לטכנולוגיית הבית החכם המתפתחת בקצב מסחרר בשנים האחרונות. אם בעבר תליית המסך אפשרה הזזה ידנית או אם נלך הרבה יותר אחורה כאשר תלייתו לא התאפשרה כלל, כיום המצב שונה ב-180 מעלות. גם אם אתם מתכננים לרכוש מסך טלוויזיה חדש או שיש לכם מסך טלוויזיה ובא לכם לתלות או להציב אותו באופן שונה, זה הזמן.

מי אמר מעמד לטלויזיה ולא קיבל?

מעמד לטלויזיה אמור להגיע עם הטלוזיה שזה עתה רכשתם, אם הוא לא הגיע איתה כנראה שלא קניתם במקום הנכון אבל לא על זה רציתי לדבר במאמר הנוכחי. למעמד לטלוזיה יש עולם רחב יותר ממה שאתם חושבים ולא רק מדובר במחזיק טלויזיה סטנדרטי או בזרוע הברקן הישנה והבנאלית שיש בכל חדר מלון או בית כמעט שאנו הולכים אליו. יש מעמדים לטלויזיה שהם פריטים מאוד דקורטיביים ומתקדמים שבאמת יכולים לשפר את חווית הצפייה שלכם וגם יכולים לשפר ולחזק את כל העיצוב הגלובלי של הבית. מה? מעמד לטלויזיה יכול להיות פריט עיצובי? אז כן ואני אסביר לכם גם למה.

מה הוא הפן העיצובי של מעמד לטלויזיה?

בדרך כלל מעמד לטלויזיה נראה כמו מוט פלסטיק או מתכת בצבע שחור שעליו הטלויזיה מותקנת. המעמד הוא סטטי או שהוא זרוע שצריך לקום אליה בכל פעם שרוצים להסיט את הטלויזיה או לדחוף אותה צמוד אל הקיר או מושכים אותה ידנית ברגע שרוצים לקרב אותה אלינו. המעמד ננראה ישן ואין העין שלנו כלל מתייחסת אליו לאל כאל מטרד אם נחשוב עליו יותר מדי. המעמדים החדשים לטלויזות נראים אחרת לגמרה וגם משמשים אותנו ליותר פעולות. קחו 2 דוגמאות:

  1. מעמד לטלויזיה חשמלי - גם כאן יש כמה דוגמאות של מכשירים שונים אבל בגדול מדובר בזרוע או בסטנד עמוד שיש בהם מנגנון חשמלי. הם יכולים להיות בנויים ממתכת יפייפיה או מנירוסטה מבריקה וכבר הם מקבלים צורת עיצוב מעט שונה, אבל מה שבאמת גורם להם להיות פריט עיצובי מגניב הוא בזמן שהחשמל עובד בהם. בזמן שהטלויזיה שלכם תזוז בצורה איטית וחלקה לאן שאתם רוצים, שמאלה וימיניה, למעלה ולמטה, אחורה וקדימה העיניים קולטות את זה ומשדרות למוח שלנו יוקרה ואיכות והדבר הזה גורם לנו גם להרגיש בתוך בית, משרד או מוסד יוקרתיים וגם גורם לנו להינות יותר מאותו הסרט שהיינו פחות נהנים ממנו ללא המנגנון הזה. כן בני האדם אוהבים איכות ויוקרה בדרך כלל, בדיוק כמו שאם הייתם נוסעים מנקודה א לנקודה ב באוטו ישן ואז הייתם עושים את אותה הדרך בדיוק במרצדס הייתם נהנים הרבה יותר וגם הייתם חושבים שהדרך בחוץ יפה יותר! לא יעזור כלום, נשאר בנו קצת מהקוף.
  2. מעמד לטלויזיה נייד - גם מתקן שהתפתח מאוד לאחרונה שאשר יש אפילו סטנדים ניידים וחשמליים היום בשוק. המתקן מפנק מאוד שכן אפשר להזיזו לאן שרוצים ואפשר לנקות בקלות את האזור שבו הוא נמצא, המתקן נראה מעולה ויש כל מני עיצובים, ובמתקן החשמלי אשר אפילו לשלוט בגובה של הטלויזיה באמצעות לחיצת כפתור. במקום עוד מזנון עץ ישן ומכוער יש לכם מעמד נידד חשמלי מנירוסטה לטלויזיה. בהחלט מרשים מאוד.

האם משתלם לרכוש מעמדים לטלויזיה חדשים או שעדיף להסתפק במה שיש?

כמובן שאפר להשתמש בהרבה מעמדים לטלויזיה ואפילו באלה שמגיעים איתה אבל מי שמחפש חידושים ולהתפנק בסוף היום, מי שמחפש להרשים ולהתרשם, מי שאוהב טלויזיות מאוד, אז אני ממליץ לו בחום ללכת לרכוש אחד.