מעלית תקרה
קטגוריה: עיצוב פנים

פתרון עיצובי לתליית המסך

רוצים לתלות את מסך הטלוויזיה שלכם כמו מעצבי הפנים? כיום ישנן כמה אופציות הודות לטכנולוגיית הבית החכם המתפתחת בקצב מסחרר בשנים האחרונות. אם בעבר תליית המסך אפשרה הזזה ידנית או אם נלך הרבה יותר אחורה כאשר תלייתו לא התאפשרה כלל, כיום המצב שונה ב-180 מעלות. גם אם אתם מתכננים לרכוש מסך טלוויזיה חדש או שיש לכם מסך טלוויזיה ובא לכם לתלות או להציב אותו באופן שונה, זה הזמן.

חידוש מזווית אחרת, זרועות חשמליות לטלוויזיה

החלטתם להתחדש עם מסך טלוויזיה חדש’ סביר להניח כי הוא מתקדם יותר מהמסך הקודם שהיה לכם ובטוח שהגודל שלו גם גדל קצת. אם החלטתם לתלות את המסך ולא להשאיר אותו על המזנון בסלון הרי שהתקנת המסך היא דבר חשוב לא פחות מהמסך עצמו ועל מנת להתקין את המסך תצטרכו לבחור מבין אפשרויות מגוונות כגון עמוד נירוסטה, מעלית מרהיט, תליה מהתקרה או זרוע חשמלית. האפשרויות מגוונות ומאפשרות לנו לשלב בעיצוב הבית גם את הטכנולוגיה וגם את היכולת ליהנות ממנה כאוות נפשנו. מבין הזרועות הנפוצות נוכל למצוא את עמודי הנירוסטה על סוגיהם ואת הזרועות החשמליות שניתנת להתקנה על קירות אנכיים ועל תקרות ( תלוי בדגם ).

מארחים בבית או בגינה? זרוע חשמלית היא הפתרון המושלם עבורכם

כפי שאנו מבינים מסך הטלוויזיה הפך להיות חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית, או שמשלבים את המסך בתכנון העיצוב או שמשלבים את המסך בצורה כזו שלא יפריע לעיצוב ( למשל הסתרת המסך ברהיטים ). על מנת לעשות כן יש מגוון זרועות, מתקנים ומעמדים שנותנים לנו את המענה הנדרש ובהתאמה לצרכים שלנו. אחד המתקנים הנפוצים ביותר הוא התקנת זרוע חשמלית. היתרון שיש לזרוע חשמלית הוא שניתן להתקין אותה על כל סוג של קיר, קיר בטון, קיר בלוקים ואפילו על קירות גבס. זרוע חשמלית עובדת בדיוק כמו זרוע רגילה למעט ההבדל שאת הזרוע הרגילה אנחנו מכוונים ומשנים לה את זוויות הצפייה ואילו בחשמלית אנו עושים זאת על ידי שלט רחוק ממש כמו השלט של הטלוויזיה. היתרון הגדול שיש למתקן חשמלי הוא הנוחות המרבית שבה ניתן לכוון את זווית הצפייה. (אתם מכירים את המקום הקבוע על הספה או הכורסה שממנו רואים הכי טוב…) בזכות זרוע חשמלית כל המקומות בבית טובים לצפייה. יותר מכך, אם הסלון שלכם גובל בחצר או גינה תוכלו קלות להסיט את המסך כלפי חוץ וליהנות מצפייה גם שאתם לא יושבים בסלון.

איך בוחרים זרוע חשמלית?

זרוע חשמלית נפוצה מאוד כיום ולכן יש לא מעט יבואנים ומשווקים של זרועות חשמליות. ההבדל הבולט ביניהם לרוב הוא המחיר. חשוב לציין כי ככל שהמחיר נמוך יותר כך סביר להניח כי האיכות נמוכה יותר אולם אין האמור מחייב כי זרוע חשמלית שעולה ביוקר היא בהכרח טובה יותר. את בחירת הזרוע המתאימה מומלץ לעשות על ידי בעל מקצוע מיומן, הוא ידע להתאים את הזרוע הנכונה למסך הטלוויזיה, גם אופי ההתקנה משתנה בין התקנה על קיר בטון או על קיר גבס. חשוב לבחור זרוע חשמלית שיש לה אחריות ושירות, מכיוון שמתקנים אלו אמורים לעבוד תקופה ארוכה ובמאמץ תמידי, כדאי לוודא כי אכן תקבלו שירות ואחריות גם לאחר רכישת המתקן שלכם. חברה שמתחמקת מאחריות או שהאחריות שלה קצרה במיוחד צריכה להדליק לכם אור אדום.