מעלית תקרה
קטגוריה: עיצוב פנים

פתרון עיצובי לתליית המסך

רוצים לתלות את מסך הטלוויזיה שלכם כמו מעצבי הפנים? כיום ישנן כמה אופציות הודות לטכנולוגיית הבית החכם המתפתחת בקצב מסחרר בשנים האחרונות. אם בעבר תליית המסך אפשרה הזזה ידנית או אם נלך הרבה יותר אחורה כאשר תלייתו לא התאפשרה כלל, כיום המצב שונה ב-180 מעלות. גם אם אתם מתכננים לרכוש מסך טלוויזיה חדש או שיש לכם מסך טלוויזיה ובא לכם לתלות או להציב אותו באופן שונה, זה הזמן.

דלת כניסה מעוצבת - עיצוב פנים הבית: כמה עולה דלת כניסה מעוצבת?

דלת כניסה מעוצבת - כמה עולה דלת כניסה מעוצבת?מיגון 2000 - דלתות כניסה

אם החלטתם להחליף בבית את הדלת הישנה והחורקת, אתם בוודאי חושבים על דלת כניסה מעוצבת. כי אם כבר משקיעים בהחלפת הדלת אז שתהיה הכי יפה שאפשר. דלת כניסה מעוצבת היא דלת שהושקעו בה הרבה מחשבה, יצירתיות, חומרים איכותיים וזמן.

דלת כניסה מעוצבת היא דלת שאי אפשר להתעלם ממנה, היא בולטת ויש לה נוכחות, היא משדרת יוקרתיות, היא מתאימה לאופי הבית שלכם והעיקר היא איכותית ובטיחותית. דלת כניסה מעוצבת יש לה יתרון, אפשר להזמין אותה בכל המידות  והצבעים כך שתשתלב בצורה טבעית לבית שלכם.

אז כמה עולה?

מחירי הדלתות המעוצבות נע בין 4,500 ₪ ומגיע אפילו עד 40,000 ₪. המחירים תלויי מידות, אופי, חומר, עיצוב אישי, עיצוב מיוחד, משקוף ועוד. קשה מאוד לנקוב במחיר מדויק לדלת כניסה מעוצבת, כי אם יש לכם ראש עיצובי ויש לכם כבר בדמיון בדיוק איזה דלת תרצו בכניסה לבית שלכם והעיצוב יהיה מיוחד רק עבורכם, זה אומר לבנות דלת מעוצבת ובמידות הלא סטנדרטיות עבורכם. תמיד יש מבצעים. לדוגמא: מבצע לדלת כניסה מעוצבת במחיר של 2,600 ₪ כולל הובלה והתקנה באתר: www.raz-locks.co.il מיגון 2000.

המחיר והעיצוב!

כמובן שמחיר דלת כניסה מעוצבת ומותאמת במיוחד עבורכם, עולה לפי חומרי הגלם, הצבע, הנעילה הביטחונית, המידות ואופי העיצוב. דלת מתכת או דלת עץ, דלת משולבת זכוכית או דלת בסגנון עתיק, כל דלת בעיצוב אישי מתומחרת בנפרד.

כיום יש דלתות מעוצבות מהממות ובצבעים וגוונים רבים העומדות בסטנדרטים גבוהים וברמת איכות גבוהה והעיקר, במחירים סבירים ושלא יגרמו לכם הוצאה כספית גבוהה. הדלתות המעוצבות הן איכותיות ואת המשקופים ניתן לבחור ולהתאים לפי הטעם האישי שלכם.

אין חכם כבעל ניסיון!

הכי חשוב להתייעץ עם החברה שאתם מזמינים את הדלת, מתקין דלתות מקצועי שכבר התקין מאות דלתות בבתים שונים יוכל לפעמים לייעץ לכם יותר טוב ממעצב פנים. למה? כי יש לו ניסיון רב והוא יודע בדיוק איך תיראה הדלת בבית שלכם, כדאי להקשיב לו לפני ההזמנה ולפני ההתקנה.

והכי חשוב

לבדוק עם חברת ההתקנה, האם יש אחריות וכמה זמן? האם המתקין יהיה זמין בטלפון במקרה של תקלה? איזה מנעול אתם מקבלים עם הדלת? חברה רצינית תספק עבורכם את דלת הכניסה המעוצבת שחלמתם עליה במינימום זמן וללא סחבת.