מעלית תקרה
קטגוריה: עיצוב פנים

פתרון עיצובי לתליית המסך

רוצים לתלות את מסך הטלוויזיה שלכם כמו מעצבי הפנים? כיום ישנן כמה אופציות הודות לטכנולוגיית הבית החכם המתפתחת בקצב מסחרר בשנים האחרונות. אם בעבר תליית המסך אפשרה הזזה ידנית או אם נלך הרבה יותר אחורה כאשר תלייתו לא התאפשרה כלל, כיום המצב שונה ב-180 מעלות. גם אם אתם מתכננים לרכוש מסך טלוויזיה חדש או שיש לכם מסך טלוויזיה ובא לכם לתלות או להציב אותו באופן שונה, זה הזמן.

עיצוב פנים לחדרים

עיצוב פנים בכלל ולחללים מסוימים בבית הינו מהלך שיש לתת עליו את הדעת הרבה יותר מאשר הנראות הכללית של עיצוב פנים הכללי. כאשר מתמקדים בעיצוב פנים לכל חלל בנפרד, מגדירים את ייעודו ואת האופן בו ישתמשו באותו חלל מבחינת תדירות ומי המשתמש הרי שנוכל בזכות ההבנה הזו לדעת כיצד ואיך לבחור עיצוב פנים מתאים. כל חלל וכל חדר מקבל את האפיון שלו ורק כך ההתאמה והשימוש העתידי יהיו בצורה איכותית וטובה.

עיצוב פנים לחדר ארונות

אחד החדרים הנדרשים והשימושיים ביותר בבית אחרי המטבח הוא לרוב יהיה חדר הארונות. המקום בו אנו מתלבשים, מאחסנים ומתלבטים כיצד יראה היום שלנו. על מנת ליצור חדר ארונות איכותי שייתן לנו מענה לצרכים שלנו עלינו להשקיע בעיצוב פנים, כמובן שאין הכוונה לארון בגדים אלא לחדר ככל חדר אחר בבית שהוגדר מראש לטובת אחסון בגדים. החלל עצמו צריך להיות בנוי בצורה נגישה, קלה לסידור והגעה לכל מדף וכמובן מאווררת. חשוב לציין כי אין טעם בחדר ארונות שקשה לנו להגיע להוציא חולצה או מכנס, חדר ארונות כזה מועד לפורענות וסביר להניח כי יהיה לנו מאוד קשה לשמור על הסדר בתוכו. כלל ראשון הוא הקפדה על מידוף בעומק ובמרחק נכון בין מדף למדף. על ידי שמירה על הפרש נכון בגובה בין כל מדף אנו נוכל בקלות לסדר את הבגדים ואף לגשת אליהם בנוחות. תוספת של מגירות תיצור לנו נוחות נוספת עבור פרטי לבוש נוספים קטנים יותר כגון הלבשה תחתונה או גרביים.

אוורור כמוטיב חוזר בעיצוב פנים

עיצוב פנים נכון מהווה את הדרך לומר "נוח לי בכל מקום בבית ובכלל זה גם חדר הארונות צריך להיות מקום שנוח וטוב לנו איתו. אחד הגורמים לבעיות בארונות בכלל ובחדרי ארונות בפרט הוא שלרוב לא נותנים חשיבות לצורך באוורור. האוורור חשוב מאוד על מנת למנוע הצטברות של טחב ועובש בבגדים. עיצוב פנים לחדר ארונות צריך לכלול פתח אוורור כגון חלון קטן או רפרפת אוויר. בנוסף מומלץ מפעם לפעם ועדים בחילופי העונות להוציא את תכולת המדפים, לנקות מאבק ולאוורר היטב את הבגדים.

המאמר באדיבות - עיצוב ישראל