מעלית תקרה
קטגוריה: עיצוב פנים

פתרון עיצובי לתליית המסך

רוצים לתלות את מסך הטלוויזיה שלכם כמו מעצבי הפנים? כיום ישנן כמה אופציות הודות לטכנולוגיית הבית החכם המתפתחת בקצב מסחרר בשנים האחרונות. אם בעבר תליית המסך אפשרה הזזה ידנית או אם נלך הרבה יותר אחורה כאשר תלייתו לא התאפשרה כלל, כיום המצב שונה ב-180 מעלות. גם אם אתם מתכננים לרכוש מסך טלוויזיה חדש או שיש לכם מסך טלוויזיה ובא לכם לתלות או להציב אותו באופן שונה, זה הזמן.

הכל על משרדים, בטיחות ומה שביניהם

בין אם אתם נמצאים במשרדים קיימים או מחפשים משרדים להשכרה בבני ברק עדיין נושא הבטיחות הינו חשוב מאוד. יש כל כך הרבה אסונות וכל כך הרבה ליקויים שאנחנו ביום יום לא מבחינים בהם ולא אחת אם היינו רואים אותם אולי לא היינו יודעים בכלל שזה ליקוי בטיחותי מהסיבה שלא תמיד ליקוי יהיה בצורת ריח של גז או חוט חשמל גלוי ובולט, לעיתים הליקויים יראו כזניחים כגון שקע בקיר שאינו מחוזק א אפילו קרע שחוסף גידים בכבל חשמל. אם אתם לפני כניסה למשרד חדש או רק בתהליך של חיפוש משרדים להשכרה בבני ברק כדאי שתכירו את הדרכים שבעזרתם תשמרו על הבטיחות במשרד. בין מגוון הדברים שעליכם לבדוק נמצאים ציוד זיהוי וכיבוי אש, מידוף, דלתות, חשמל ועוד. לפניכם כמה כללים שבעזרתם תקטינו את הסיכוי לאסון אם בכלל של משרדים להשכרה בבני ברק.

שגרת בטיחות במשרד

כאמור המשרד שלנו צריך להיות בטוח על מנת שנוכל להגיע ולחזור הביתה בבטחה ללא כל מקרה של פגיעה או אסון. משרדים להשכרה בבני ברק לרוב מצוידים במנגנוני בטיחות שונים ביניהם מערכת גילוי אש ועשן, מערכת הפסקת המתח בעת התחשמלות ועוד. הדבר הראשון שעלינו לוודא כאשר אנו בוחנים משרדים להשכרה בבני ברק הוא שאכן יש מערכות הגנה במשרד כגון מערכת גילוי אש, אזעקה וכדומה אולם לא די בכן, עלינו לבדוק בנוסף האם חוזה השכירות כולל בקרה בתדירות קבועה לאותם מערכות מכיוון שמערכת מותקנת לא בהכרח תקינה ובדיקה תקופתית תאתר ליקויים ולחילופין תשמור על המערכת שלנו במצב תקין. בין הבדיקות השונות של משרדים להשכרה בבני ברק יש לכלול  את בדיקת ספרינקלרים, בדיקת האזעקה, פתחי חירום, דלתות אש גישה אל מדרגות חירום וכדומה. יש חשיבות רבה לביצוע בדיקות בטיחות וחשוב יותר לבצע את הבדיקות על בסיס קבוע כך תבטיחו מזעור הליקויים ומניעתם כלל.

 

לא דוחים ליקויים

אף פעם לא תוכלו לדעת או לנחש איזה ליקוי יהפוך לאסון, לכן ההוראה הגורפת היא לא לזלזל באף ליקוי ולטפל בכל ליקוי שתגלו באופן מיידי. אולם מעבר לכן מומלץ כי כל באי המשרד יונחו בכללי הבטיחות על מנת שאם יווצר מצב חירום שכולם ידעו מה צריך לעשות, היכן מדרגות החירום, ציוד כיבוי אש וכדומה. בנוסף להקפדה על כללי הבטיחות ועל קיום אמצעי בטיחות במשרד מומלץ כי גם אם יש לכם משרד בבעלותכם או שאלו משרדים להשכרה בבני ברק לטפל באופן מיידי בכל ליקוי בטיחותי ואפילו הקטן ביותר, בין הליקויים הנפוצים במשרדים נמצאים חוטי חשמל גלויים, שקעים רופפים בקירות, ריח של גז, ריח של עשן ועוד. בכל מקרה בו אתם מבחינים בליקוי או מזהים ליקוי כגון ריח כזה או אחר ההוראה החד משמעית היא להוציא החוצה את כל העובדים ולקרוא לשירותי ההצלה.