מעלית תקרה
קטגוריה: עיצוב פנים

פתרון עיצובי לתליית המסך

רוצים לתלות את מסך הטלוויזיה שלכם כמו מעצבי הפנים? כיום ישנן כמה אופציות הודות לטכנולוגיית הבית החכם המתפתחת בקצב מסחרר בשנים האחרונות. אם בעבר תליית המסך אפשרה הזזה ידנית או אם נלך הרבה יותר אחורה כאשר תלייתו לא התאפשרה כלל, כיום המצב שונה ב-180 מעלות. גם אם אתם מתכננים לרכוש מסך טלוויזיה חדש או שיש לכם מסך טלוויזיה ובא לכם לתלות או להציב אותו באופן שונה, זה הזמן.

מדוע צריך קרוי איכותי?

סנטף

לא מזמן קניתם רכב חדש ואתם מעוניינים להגן עליו בכל מחיר מפגעי מזג האוויר השונים ואין לכם חניה תת קרקעית או חניה מוצלת? ישנו פתרון נהדר שיכול לעזור לכם להשיג בדיוק את מה שאתם מחפשים. הרכב נמצא רוב היום תחת כיפת השמיים אם אתם משתמשים בו הרבה ואין לכם בבית או בעבודה חניה מקורה שיכולה להגן עליו. קרני השמש עלולות אחרי זמן מה לפגוע בצבע הרכב ולגרום לו לדהות.

גם אם המכונית חדשה והרכב איכותי, לאחר פרק זמן מסוים גם הוא יתחיל להתיישן. בנוסף, ישנם עוד נזקים שיכולים להזיק לרכב שלכם כגון לשלשת ציפורים שקשה מאוד להסיר והיא יוצרת כתמים שלעתים בלתי ניתן להסיר או נזקים שונים הנגרמים על ידי הגשם, הברד או הרוח שלעתים מעיפה חפצים העלולים לפגוע ברכב. אז באמת כאשר אתם בנסיעה, אין יותר מדי מה לעשות כנגד מזג האוויר אך מה עם להגן עליו כל זמן שחונה מחוץ לביתכם?

קרוי טוב שווה הגנה מרבית

הסיבה שתזדקקו לקרוי כבר מובנת, אך איזה פתרון נוכל למצוא על מנת להגן על הרכב שלנו בצורה הטובה ביותר. על מנת להגן על הרכב שלכם בעת שחונה סמוך לבית תזדקקו לקרוי שיגן עליו בצורה איכותית. קרוי שאינו עשוי מחומר שבעצם מעניק הגנה הוא קרוי מיותר לחלוטין ואם יהיה או לא יהיה אין זה משנה. קרוי איכותי לחניה שלכם תוכלו להתקין בעזרת לוחות גליים. לוחות גליים עשויים בעצם מפוליקרבונט גלי בעל תכונות יוצאות דופן המייצרות את ההגנה המושלמת. בעזרת לוחות גליים הנקראים סנטף ניתן לייצר מגוון רחב מאוד של קרויים עבור מספר רב של אזורים. בדרך כלל מהסנטף מייצרים גגות קלים שאינם צריכים לשאת מסה כבדה. לצורך העניין בעזרת הסנטף ניתן לקרות ברכות שחייה, חממות גדולות, פרגולות למיניהן, חניות פרטיות וציבוריות, אצטדיונים גדולים ומשמשים גם עבור פתחי תאורה שונים כיוון שלוחות הסנטף אינם שוקלים הרבה שזהו רק יתרון אחד בו נגענו עד עכשיו. אם כך, מה עוד הלוחות הגליים יודעים לעשות ומדוע כל כך פופולריים בתחום הקרוי.

תכונות ייחודיות לסנטף

חומר הסנטף כל כך מתאים ליישום הקרוי כיוון שהוא חומר קל משקל כמו שציינתי מקודם. בנוסף, הסנטף יודע להעביר אור בצורה מוצלחת ביותר ולהגן על השטח מתחת מפני קרינת ה- UV של השמש. לוחות הסנטף עומדים בצורה איתנה בפני זעזועים וכמעט ואינם שבירים. לוחות הסנטף נוחים מאוד להתקנה בשטח, עמידים בפני אש, עומדים בפני כל תנאי מזג האוויר השונים, אינם מושפעים מהם ושומרים על צורתם ואיכותם לאורך זמן רב. עכשיו, ברור לגמרי מדוע התקנת קרוי מסוג הסנטף מעל החניה שלכם יכול להאריך את הזמן שהרכב שלכם נראה כחדש. פנו לחברה ומקצועית בעלת וותק בענף הקרוי והחיפוי והם יעניקו לכם ייעוץ והכוונה לגבי הקרוי הנכון והטוב ביותר עבורכם וכמובן יבצעו את ההתקנה.