מעלית תקרה
קטגוריה: עיצוב פנים

פתרון עיצובי לתליית המסך

רוצים לתלות את מסך הטלוויזיה שלכם כמו מעצבי הפנים? כיום ישנן כמה אופציות הודות לטכנולוגיית הבית החכם המתפתחת בקצב מסחרר בשנים האחרונות. אם בעבר תליית המסך אפשרה הזזה ידנית או אם נלך הרבה יותר אחורה כאשר תלייתו לא התאפשרה כלל, כיום המצב שונה ב-180 מעלות. גם אם אתם מתכננים לרכוש מסך טלוויזיה חדש או שיש לכם מסך טלוויזיה ובא לכם לתלות או להציב אותו באופן שונה, זה הזמן.

לאן כדאי לפנות לפני שקונים מחסן גינה, ומאיזה סוג הכי מומלץ?

למשפחות שונות צרכים שונים

כאשר נעלה בפני קבוצת אנשים את המונח "איכות חיים בבית", סביר כי נקבל מספר תשובות כמספר המשיבים. ישנם רבים שישימו את עיקר הדגש על חויות וזמן משפחתי שמבלים מדי ערב בארוחה משפחתית במטבח. יש כאלו שיעדיפו לדבר על זמן רגיעה בסלון עם ספר וכוס קפה איכותי. אחדים יזכירו חדרי מקלחת נעימים ומעוצבים בהם אפשר להתקלח ולשטוף מעלינו את טרדות היום יום בהגיענו הביתה בערב. כפי שמתברר, אין תשובה אחת ויחידה לאלמנט שהוא "איכות חיים בבית". עם זאת, ישנם תחומים המשותפים לבתים רבים ומעלים בהם את איכות החיים שלא תמיד נזכור לציין. תחום שכזה, שפעמים רבות נוטה להישכח אך נודעת לו חשיבות גדולה לאיכות החיים בבית, הוא תחום האחסון. כבר ממבט ראשון ניכר ההבדל בין בית המסודר ומאורגן בחוכמה לבין בית בו לא הושקעה מחשבה ארגונית יתירה. בבתים מן הסוג השני נפוץ למצוא אי סדר רב המתאפיין בנקודות עמוסות במיוחד באזורי המדפים והמגירות. במקום סדר יחסי וחפצי נוי, נראה ערבוביה חסרת היגיון מארגן של כלי בית, מוצרי ניקיון וחפצים שונים. הדבר אינו פוגם רק באסתטיקה אלא גם בחיים בבית, המתאפיינים באי שקט ובעצבנות. כאשר אנו לחוצים בזמן ולא מוצאים את הדבר שאנו מחפשי בין אזורי האחסון הרבים בבית, איכות החיים שלנו נפגמת. כאשר נאלץ לחטט במגירות כדי לשלות מתחתיתן דבר מה, הדבר אינו מוסיף לנו שמחה. כאשר מאתרים מצב כזה, מומלץ למצוא לו פיתרון. בתים רבים אכן פתרו את הבעיה על ידי מחסן הגינה.  מדובר בפתרון אחסון הניצב בגינת הבית תוך מיקסום של הפוטנציאל שהגינה מציעה. בהקצאת שטח קטן מהגינה לטובת יחידת האחסון, אנו פותרים את הבעיה האקוטית של מקומות האחסון בבית. בשימוש בפיתרון זה מתפנה מקום רב בבית, ומתאפשר סידור נגיש ובהיר של כל כלי הבי שאינם בשימוש יומיומי. מכיוון שהאחסון של החפצים נעשה בחוץ. דרוש מחסן חזק שיוכל להציע הגנה מלאה ושמירה מפני פגעי מזג האוויר. במקרה כזה רצוי לפנות לקראת הרכישה לחברה מוכרת שעיקר התמחותה הוא בתחום. כפי שלא נתפשר על קבלת ייעוץ רפואי מאדם ללא הכשרה מתאימה, כך כדאי שלא להתפשר על יחידת אחסון מחברה שאינה מתמחה בכך, שכן הדבר עלול להסתיים בנזק לחפצים. פנייה לחברה המתמחה בייצור מחסני גינה תבטיח מוצר איכותי ומהימן.

מהם מאפייניו של המחסן המומלץ?

  • אטימות ועמידות בפני מזג אוויר משתנה- בהיותה של יחידת האחסון מחוץ לבית, נודעת חשיבות רבה ליכולת שלה להציע לחפציכם הגנה שאינה נופלת מכל חדר מחדרי הבית.
  • מתאים בדיוק לצרכיכם- מחסן טוב הוא לא כזה שמאלץ אתכם להתגמש, אלא אחד המותאם בדיוק לכם. מומלץ לבדוק היטב מראש מהו היקף החפצים שתרצו לאחסן ומהו השטח שתהיו מוכנים להקצות לו. בקניית יחידת אחסון בגודל המתאים מתאפשרת הצגה יעילה ומסודרת על החפצים, שנמצאים כולם בטווח הראייה.
  • מיועד להרכבה עצמית- איכות גבוהה אינה מחייבת שיידרשו פועלים מקצועיים לשם ההרכבה. מחסן מומלץ הוא כזה הניתן להרכבה עצמית ההרכבה העצמית מאפשרת גמישות וחוסכת בכסף.

בסופו של דבר, לא קשה למצוא את היחידה האופטמלית לצרכיכם

לאחר שאפיינתם את הצרכים והציפיות שלכם מיחידת האחסון, הפנייה לחברה המתמחה במחסנים לגינה ובחירה מבין היצע שלהם היא פשוטה ביותר. תוכלו לדעת שללא קשר לדגם הנבחר, בידיכם מוצר איכותי הנוצר על ידי בעלי מקצוע המומחים לדבר. איכות החיים תקבל שדרוג משמעותי, כאשר הבית יהפוך לעמוס פחות ומסודר יותר.