מעלית תקרה
קטגוריה: עיצוב פנים

פתרון עיצובי לתליית המסך

רוצים לתלות את מסך הטלוויזיה שלכם כמו מעצבי הפנים? כיום ישנן כמה אופציות הודות לטכנולוגיית הבית החכם המתפתחת בקצב מסחרר בשנים האחרונות. אם בעבר תליית המסך אפשרה הזזה ידנית או אם נלך הרבה יותר אחורה כאשר תלייתו לא התאפשרה כלל, כיום המצב שונה ב-180 מעלות. גם אם אתם מתכננים לרכוש מסך טלוויזיה חדש או שיש לכם מסך טלוויזיה ובא לכם לתלות או להציב אותו באופן שונה, זה הזמן.

הקדמה לא עוצרת גם בשערים חשמליים

אחד הדברים הסטנדרטיים והנפוצים כיום שניתן למצוא כמעט בכל חזית בית הם שערים חשמליים. לא סתם הקדמה דאגה לטכנולוגיה להתפתח, אם בעבר הלא רחוק שער היה מוסט בצורה ידנית על מנת לפתוח או לסגור אותו כיום בטכנולוגיית ה GSM ניתן לפתוח את שערים חשמליים מכול מקום בעולם על יד שיחת טלפון למערכת הפיקוד שמותקנת בשער.

יתרה מכן חומרי הגלם מהם בונים שערים חשמליים כבר לא מסתכמים בעץ או ברזל, שערי אלומיניום הם אלו שהפכו את סגנון הבנייה ליפה, מושלם ועמיד יותר מכול דבר אחר. יש סגנונות שונים של שערים חשמליים שמותאמים לשטח בו הם אמורים להיות מותקנים, שערי הרמה, שערי גלילה ושערי הזזה כול אחד מהללו מותאם למיקום ולאילוצים.

בחירת שערים חשמליים

כאשר אנו עומדים לפני בחירת שערים חשמליים יש לנו מגוון רחב של אפשרויות לבחור מביניהם כאשר הפערים באים לידי ביטוי בעלויות. העלויות מושפעות ראשית מחומר הגלם שממנו יבנה השער ולאחר מכן מהטכנולוגיה בה נשתמש, לצורך העניין פתיחה וסגירת השער על ידי שלט רחוק – סטנדרטי שהוא נחשב גם לנפוץ ביותר יהיה עלות נמוכה בהרבה מאשר שער שמבקר רשימת מורשי כניסה. יחד עם זאת הביקוש הרב בשנים האחרונות הביא לירידת מחירים די משמעותיים והתקנת שער אלומיניום חשמלי הנה בעלות סבירה שבעל בית פרטי יכול להרשות לעצמו. גם חומר הגלם שממנו בונים את השערים החשמליים כיום הינו אלומיניום שהוא בעל יתרונות משמעותיים על החומרים האחרים. האלומיניום מומלץ לבניית השערים מסיבות רבות, הראשונה שבהן היא המשקל הקל של האלומיניום שמאפשר בניית שער גדול יותר או רחב יותר עם פחות חשש למשקל, בנוסף האלומיניום צבוע בטכנולוגיית האבקה שמקנה לצבע עמידות לשנים רבות ללא צורך בחידוש הצביעה. כאשר עומדים לפני בחירת השער מומלץ להתייעץ ולקבל המלצות על חברה מקצועית, יחד עם זאת כדאי לבחון את העבודות שבוצעו על ידי החברה במקומות אחרים כך תקבלו את המידע המדויק לגבי איכות העבודה והמקצועיות. מומלץ להתייעץ לגבי גודל השער שתבחרו, חומר הגלם שתשתמשו בו והטכנולוגיה שבעזרתה תפתחו ותסגרו את השער.

בחירת חברה לשערים חשמליים

לא מספיק שראיתם שער יפה, מרשים שסוגר על פתח החנייה יש חשיבות גבוהה לבחירת החברה שתתקין לכם. את בחירת החברה מומלץ לעשות בכובד ראש מכיוון שיש אחריות רבה להתקנת שערים חשמליים, לא הייתם רוצים שחלילה השער יקרוס על מישהו. כאשר בוחנים חברות להתקנת שערים מומלץ לראות במו עיניכם את העבודות שביצעו, לשאול את הלקוחות לגבי חוות דעתם, לוודא מה כוללת האחריות ומה השירות שתקבלו לאחר סיום העבודות. החברה שתבחרו בה חייבת לתת לכם תעודת התקנה ולהציג בפניכם הרשאה לביצוע העבודות, רק כך תבטיחו לעצמכם עבודה מקצועית, איכותית עם שירות ותמיכה גם לאחר שההתקנה הסתיימה.