מעלית תקרה
קטגוריה: עיצוב פנים

פתרון עיצובי לתליית המסך

רוצים לתלות את מסך הטלוויזיה שלכם כמו מעצבי הפנים? כיום ישנן כמה אופציות הודות לטכנולוגיית הבית החכם המתפתחת בקצב מסחרר בשנים האחרונות. אם בעבר תליית המסך אפשרה הזזה ידנית או אם נלך הרבה יותר אחורה כאשר תלייתו לא התאפשרה כלל, כיום המצב שונה ב-180 מעלות. גם אם אתם מתכננים לרכוש מסך טלוויזיה חדש או שיש לכם מסך טלוויזיה ובא לכם לתלות או להציב אותו באופן שונה, זה הזמן.

כספות לעסקים שונים

כספות

כספות הן מוצר שמטרתו העיקרית היא להעניק תחושת ביטחון לבעליהן. בעלי עסקים רבים מחזיקים במתחמם העסקי כספת, על מנת שתגן על רכוש יקר ערך שנשאר בעסק בכל עת. בעלי עסקים אינם לוקחים איתם הביתה את המוצרים השונים בתום יום העבודה ולכן על מנת שיגישו שהרכוש בטוח ויוכלו לישון בשקט, יש ברשותם כספת. ישנם סוגי רכוש שונים המוחזקים במתחמים עסקיים רבים. בדרך כלל ארגונים ומשרדים גדולים מחזיקים מסמכים בעלי חשיבות גבוהה.

מסמכים אלו יכולים להכיל מידע חשוב על הלקוחות של העסק וכמובן על העסק עצמו. עסקים וחברות אחרות מאחסנות מידע על גבי סוגים שונים של מדיה מגנטית שיכולה לכלול כוננים ניידים, מחשבים ניידים ומכשירים אלקטרוניים אחרים. בתי עסק אחרים לעתים מחזיקים במתחמם כסף מזומן, מוצרים יקרים כמו תכשיטים, יהלומים ומוצרים אחרים בעלי ערך כלכלי רב. אם גם אתם בעלי עסק או חברה ואתם מעוניינים לישון בשקט כאשר המידע או הרכוש שלכם מוגן בכל עת, כספת משרדית איכותית תהיה הפתרון הטוב ביותר.

סוגי כספות

כספות מיוצרות על ידי לא מעט חברות. בענף מוצעות למכירה כספות עם יכולות מיגון שונות שיכולות להתאים לתכולות מסוימות במדויק. כספות כאלה יגנו על תכולות לא רק בפני ניסיונות פריצה שונים אלא בנוסף, הן מעניקות הגנה בפני נזקים בלתי צפויים שעלולים לפגוע ולהזיק לרכוש. הנה כמה דוגמאות לסוגי כספות שונות:

  • כספות כבדות: כספות כבדות הן בעצם קטגוריה בפני עצמה. כאשר כספות הן בעלות מסה כבדה הן עצום לבתי העסק השונים. בדרך כלל כספת כזו מעוגנת ואין אפשרות לעקור אותה ממקומה גם כי היא מסיבית במיוחד וגם כי מעוגנת היטב לרצפה או לקיר. עובדה זו תמנע כמעט במאת האחוזים את גנבתה אל יעד אחר שם ניסיון הפריצה יוכל להתבצע ללא הפרעה.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        מעניקותיתרון
  • כספות בתקן: כספות בתקן נחשבות לכספות הטובות והאיכויות ביותר. כספות אשר קיבלו תקן בעצם עוברות סדרות שלמות של מבחנים ובדיקות המציינים את יכולות המיגון השונות של הכספת. רק כספת בתקן יכולה להבטיח רמת מיגון וודאית וכמובן ניתן להתאים את התקן אל התכולה המסוימת. בין הכספות בתקן נמצא כספת בעלת עמידות בפני אש שמגנה על סוגים של ניירת או מדיה מגנטית בפני שרפה. כספות אחרות בתקן עמידות בפני סוגים שונים של ניסיונות פריצה כמו על ידי חומר נפץ, קידוח ועוד.
  • כספות לנשק וסמים: כספות לנשק וסמים בדרך כלל נמצא בארגונים גדולים כמו משטרת ישראל, משרד הביטחון וארגוני ביטחון נוספים. כספות אלו מוכרחות לעמוד בתקנים ודרישות ספציפיים כיוון שחיי אדם יכולים להיות בסכנה אם אדם שאינו מורשה יצליח להניח את ידיו על הרכוש.

איך בוחרים

על מנת לרכוש את הכספת המתאימה להגנת הרכוש שלכם, פנייה אל חברת כספות מקצועית היא המעשה הנכון. חברה מקצועית היא היחידה שתוכל לייעץ ולכוון אתכם לגבי  בחירת הכספת המתאימה והאיכותית ביותר. רק כספת כזו תעניק לכם שקט נפשי לכן, אל תתפשרו בתהליך הבחירה.