לקראת בת מצווה? כדאי שתבדקו קליפ בת מצווה מרגש >>

ניקיון ללא מאמץ

שואב אבק רובוטי

תארו לכם שיותר לא תצטרכו לבצע את פעולת שאיבת האבק לעולם. ובכן, ככל שהטכנולוגיה מתקדמת, כך מייצרים חידושים והמצאות שמטרתם היא לסייע ולהקל עלנו במטלות ופעולות שונות שבואו נודה, אף אחד מאתנו לא נהנה לעשות. שואבי אבק רובוטים נמצאים בשטח כבר כמה שנים טובות וישנם לא מעט בתים ומשרדים שעושים שימוש יומיומי בשואב האבק הרובוטי. ישנן חברות שונות ורבות המציעות למכירה סוגים שונים של שואבים רובוטים.

אין לכם עדין שואב כזה? הגיע הזמן להפסיק להתאמץ כל כך בפעולת השאיבה. אך לפני שתצאו לרכוש את השואב הרובוטי החדש שלכם, כיוון שישנם כל כך הרבה סוגים, כדאי להבין מהם המאפיינים ההופכים שואב רובוטי למוצלח. מה בעצם נרצה להשיג משואב אבק רובוטי? המטרה לשמה ייצרו שואב רובוט היא שיהיה עצמאי ויבצע את פעולת השאיבה ללא הסיוע שלנו. ובכן, חלק מהשואבים אינם מצליחים להיות עצמאיים ולכן מפספסים לחלוטין את המטרה לשמה הם מיוצרים. בשורות הבאות אפרט על מאפיינים חשובים בבחירת השואב הרובוטי הנכון והטוב ביותר.

מה מגדיר שואב מוצלח

שואב אבק רובוטי זקוק למאפיינים ספציפיים על מנת להצליח להעניק פעולת ניקיון ושאיבה טובה ושלמה. ובכן, לא כל השואבים מצליחים לעמוד בקריטריונים חשובים. הנה כמה דוגמאות למאפיינים חשובים:

  • יסודי: על מנת ששואב אבק רובוטי יבצע שאיבה יסודית, הוא מוכרח להיות מסוגל להגיע לכל המשטחים השונים ברחבי הבית או המשרד. רוב שואבי האבק הרובוטיים מיוצרים בצורה עגולה שצורה זו מגבילה את השואב. שואב רובוטי עגול אינו מסוגל להיצמד לפינות ולכן יפספס שטח של בערך 4 ס"מ מהקיר וישאיר את המשטחים האלה מלוכלכים. לעומת זאת, שואב אבק רובוטי המעוצב בצורת האות האנגלית D מסוגל להיצמד לכל הפינות והפנלים ולנקות בשלמות את כל המשטחים.
  • חכם: שואב אבק רובוטי חכם מנקה לפי סדר. בעוד שואבים עגולים מנקים באופן רנדומלי, נתקעים בחפצים וחוזרים על משטחים, ישנם שואבים המיוצרים עם טכנולוגיית מיפוי לייזר חדשנית המאפשרת להם לתכנן את מסלול השאיבה מבעוד מועד. הרובוט ממפה את החלל ומייצר מסלול יעיל ומהיר.
  • יכולת שאיבה: משטחים שונים זקוקים ליכולות שאיבה שונות על מנת להתמודד עם כל סוגי הלכלוך ולהעניק ניקיון יסודי. בעוד שואב עגול אינו משנה את יכולת השאיבה שלו, ישנם שואבי אבק רובוטים המבדילים בין סוגי משטחים שונים כמו שטיח, פרקט או שיש ומכוונים את עצמת השאיבה בהתאם.

יעיל ומתקדם

שואב אבק רובוטי שאינו מסוגל להתמודד עם כלל סוגי הלכלוך ולהעניק פעולת שאיבה מלאה וזריזה, פשוט אינו עומד במטרה שלו. כיוון ששואבי אבק רובוטיים קיימים בשוק כבר מספר שנים, היום ניתן לרכוש שואבים רובוטיים מצוינים שאינם נתקעים לאורך פעולת שאיבה שלמה, אינם זקוקים לריקון ואינם מרעישים. אל תתפשרו ורכשו את השואב המתקדם והחזק ביותר. שואב מוצלח ישרת ויסייע לכם במשך תקופות ארוכות.