מעלית תקרה
קטגוריה: עיצוב פנים

פתרון עיצובי לתליית המסך

רוצים לתלות את מסך הטלוויזיה שלכם כמו מעצבי הפנים? כיום ישנן כמה אופציות הודות לטכנולוגיית הבית החכם המתפתחת בקצב מסחרר בשנים האחרונות. אם בעבר תליית המסך אפשרה הזזה ידנית או אם נלך הרבה יותר אחורה כאשר תלייתו לא התאפשרה כלל, כיום המצב שונה ב-180 מעלות. גם אם אתם מתכננים לרכוש מסך טלוויזיה חדש או שיש לכם מסך טלוויזיה ובא לכם לתלות או להציב אותו באופן שונה, זה הזמן.

קורס עזרה ראשונה הוא קורס מציל חיים ואין על כך עוררין

מה אם היו אומרים לכם כי קורס עזרה ראשונה יכול להציל יום אחד את החיים שלכם או שבאמצעות הקורס יום אחד אתם תצילו חיים של מישהו? האם אז הייתם הולכים ועוברים את הקורס? המון אנשים היום לא יודעים מה לעשות בעת אירוע, בין אם הוא אישי ובין אם זה אירוע שקרה במרחב הציבורי, בין אם זה אירוע של פצוע או חולה אחד ובין אם זה אירוע רב נפגעים. גרוע מכך הוא שיש היום מורים, גננות, מלווי טיולי, כבאים, מצילים ועוד ועוד שכבר שחכו את אשר למדו בקורס שעשו לפני כמה שנים ויום אחד כאשר יקרה משהו אתם או הם מאוד תצטערו שלא עשיתם קורס קליל של רענון או קורס מורחב אשר אינו ארוך, אינו משעמם, אינו יקר ואינו מורכב כי ברגע האמת כל אחד היה רוצה לדעת את התוכן שלומדים בתוך קורס עזרה ראשונה.

מה לומדים בקורס עזרה ראשונה?

יש כמה וכמה סוגי קורסים של עזרה ראשונה. יש קורסים של רענון של 4 שעות ויש קורסים מורחבים של הרבה יותר שעות והכל תלוי בצורך שלכם, יש גם קורסים אשר מותאמים אישית בדיוק לצרכים שלכם. קורס עזרה ראשונה של 4 שעות הוא בדרך כלל קורס ריענון פשוט ובו לומדים: מבוא לאנטומיה של גוף האדם וקווים כללים, כל מני סוגים של מצבי חירום, סילוקו של גוף זר, שימושים במכשירי החייאה, החייאות במבוגרים ילדים ופעוטות פלוס תרגול. כזה קורס מתאים מאוד לכל מני עובדים של חברות כמו בנקים, בתי עסק, גני ילדים, הורים וכל מי שרוצה בעצם. קורס בסיסי וחשוב שמומלץ לכל אחד לעבור וניתן אפילו אותו להתאים באופן אישי. הקורס מעניק כלים בסיסיים להגשת עזרה ראשונה עד להגעתם של הצוותים הרפואיים, זהוא למעשה קורס ריענון לקורס בסיסי אמיתי בהיקף של 8 שעות. מה שלומדים בקורס מורחב של 40 שעות ומעלה: לומדים אנטומיה של גוף האדם, כל סוגי מצבי חוסר ההכרה כמו מצבים שקשורים בנשימה או בלב, החייאות במבוגרים ילדים ופעוטות עם תרגולים מלאים וחוזרים, מכשירי החייאה וסילוקו של עצם זר כולל תירגולים, טיפולים בפציעות נפוצות , פציעות שקרו על ידי בעלי חיים מסוכנים, פגיעות בעקבות מזג האוויר, טראומה, עצירת שטפי דם, וכיצד מטפלים באירועים עם הרבה נפגעים. הקורס מתאים גם לכל מי שרוצה אבל בעיקר למורים, מדריכי טיולים, מע"רים, עובדים של מוסדות ציבוריים.

איפה עוברים את הקורס?

כאמור יש תפקידים שמחייבים לעבור את הקורס וישלחו אותכם גם אם תרצו וגם אם לא לעבור את הקורס אבל לאלו בשוק הפרטי או חברות שרוצות לסגור קורס עזרה ראשונה איכותי המורכב משנות נסיון רבות ומכיל בדיוק מה שצריך ושיותאם בדיוק לצרכי החברה וכמו כן יעבירו אותו אנשים בעלי נסיון שהגישו לא אחת עזרה ראשונה בעצמה אני מציע לפנות לחברות גדולות שמוכרות גם ציוד רפואי, שיש להן הרבה שנות נסיון. היתרון בציוד רפואי הוא שאפשר לאחר הקורס לרכוש תיק עזרה ראשונה שמאוד ישמש אתכם עם כל החומר שזה עתה למדתם.