מעלית תקרה
קטגוריה: עיצוב פנים

פתרון עיצובי לתליית המסך

רוצים לתלות את מסך הטלוויזיה שלכם כמו מעצבי הפנים? כיום ישנן כמה אופציות הודות לטכנולוגיית הבית החכם המתפתחת בקצב מסחרר בשנים האחרונות. אם בעבר תליית המסך אפשרה הזזה ידנית או אם נלך הרבה יותר אחורה כאשר תלייתו לא התאפשרה כלל, כיום המצב שונה ב-180 מעלות. גם אם אתם מתכננים לרכוש מסך טלוויזיה חדש או שיש לכם מסך טלוויזיה ובא לכם לתלות או להציב אותו באופן שונה, זה הזמן.

הצללה איכותית רק עם פרגולת אלומיניום

פרגולות אלומיניום

פרגולות כבר שנים רבות נחשבות לפתרון הצללה נהדר וגם אסתטי. פעמים רבות כאשר מדברים על פרגולות, אנשים באופן מיידי חושבים על מבנה מעץ. במשך זמן רב פרגולות מעץ הן שהובילו את הענף אך בשנים האחרונות, פרגולות אלומיניום מצליחות להוביל את ענף ההצללה והגידור כיוון שמעניקות כמות גדולה הרבה יותר של יתרונות לפתרון ההצללה. לאלומיניום איכויות רבות המשתלבות בתנאי חוץ טוב הרבה יותר מחומרים אחרים מהם מייצרים פתרונות הצללה.

בין החומרים השונים מהם יוצרים פרגולות, גגונים או כל פתרון הצללה אחר נמצא כמובן את לוחות העץ המפורסמים, פתרונות הצללה מברזל, פיברגלאס וכמובן אלומיניום. כאשר מבצעים השוואה בין כל החומרים הללו, ברור מאוד שפרגולת אלומיניום היא זו שתהיה המשתלמת והעמידה ביותר. מלוחות אלומיניום לא מייצרים רק פרגולות ונוכל למצוא פתרונות חוץ רבים המיוצרים מאלומיניום גם הם כגון גדרות אלומיניום, שערי חניה, רהיטים ציבוריים וכולי. אם עדין לא החלטתם על פתרון הצללה, בואו והכירו את היתרונות של פרגולות אלומיניום.

אלומיניום ויכולותיו

פרגולות אלומיניום לא סתם זוכות לכזו הצלחה. אלומיניום הוא חומר מאוד איכותי ומצליח להעניק לכל יישום המיוצר ממנו, תוחלת חיים ארוכה במיוחד. הנה חלק מיתרונותיו המוצלחים:

  • עמיד: לוחות אלומיניום אינם מושפעים מתנאי מזג האוויר השונים וגם מהקיצוניים ביותר. כתוצאה מכך, פרגולות אלומיניום אינן נרקבות או מייצרות קורוזיה הזקוקה לחידוש ותיקון. לוחות אלומיניום אינם מתיישנים או דוהים עקב קרני השמש החמות כך שנשארים עמידים לאורך כל עונות השנה ולאורך שנים.
  • יכולות כיפוף: לוחות אלומיניום הם בעלי יכולות כיפוף גבוהות במיוחד כך שיצרנים ומתכננים יכולים לעצב אלפי סגנונות שונים של פרגולות אלומיניום בהזמנה אישית עבור כל שטח ושטח.
  • משקל: לוחות אלומיניום אינם שוקלים הרבה כך שהתקנתם בשטח היא לא תהליך מסובך ואינו מצריך הכנה מוקדמת.
  • עלות: לוחות אלומיניום אינם עולים הרבה בהשוואה ללוחות עץ או ברזל. השילוב של מחיר הלוחות יחד עם תהליך הייצור היחסית פשוט ומהיר, הופכים את פרגולות האלומיניום למשתלמות ביותר.
  • תחזוקה: כיוון שאלומיניום אינו מושפע כלל מתנאי מזג האוויר השונים, הוא אינו דורש תחזוקה על בסיס קבוע. את האלומיניום מנקים באמצעות מים וסבון ואפשר אפילו עם מים בלבד. את תחזוקת הפרגולה יש לבצע פעם או פעמיים בשנה על מנת לוודא שהיא אכן יציבה.
  • אסתטיקה: פרגולה העשויה מאלומיניום מתאימה מבחינה אסתטית לכל שטח. אין זה משנה באיזה סגנון היא מעוצבת, היא מיד מעניקה לו מראה חדשני, יפיפה ואף יוקרתי.

ממי כדאי להזמין

פרגולות אלומיניום כדאי להזמין מחברה המתמחה באופן ספציפי בפתרונות הצללה וגידור מלוחות אלומיניום. אנשי מקצוע המתמחים בייצור ותכנון מאלומיניום ידעו בדיוק איזו פרגולה תהיה המתאימה והיפה ביותר עבור כל שטח ושטח בין אם הוא שטח פרטי, מרפסות, שטח ציבורי או אחר. אם כבר מזמינים פתרון הצללה חדש, מזמינים פרגולה מאלומיניום כי היא היחידה שתחזיק שנים רבות.