מעלית תקרה
קטגוריה: עיצוב פנים

פתרון עיצובי לתליית המסך

רוצים לתלות את מסך הטלוויזיה שלכם כמו מעצבי הפנים? כיום ישנן כמה אופציות הודות לטכנולוגיית הבית החכם המתפתחת בקצב מסחרר בשנים האחרונות. אם בעבר תליית המסך אפשרה הזזה ידנית או אם נלך הרבה יותר אחורה כאשר תלייתו לא התאפשרה כלל, כיום המצב שונה ב-180 מעלות. גם אם אתם מתכננים לרכוש מסך טלוויזיה חדש או שיש לכם מסך טלוויזיה ובא לכם לתלות או להציב אותו באופן שונה, זה הזמן.

לנקות את הבית מכל מקום

רצפה נקייה

שואבי אבק רובוטיים נמצאים בשוק כבר זמן מה והרבה אנשים מחזיקים אחד כזה בביתם. חלק טוענים שהשואב הרובוטי שלהם מבצע את פעולת הניקיון בצורה טובה אך הם תמיד צריכים לעבור אחר הרובוט בסיום הניקיון על מנת לוודא שהעבודה נעשתה כמו שצריך ובדרך כלל נשאר לכלוך או אבק בפינות החדרים השונים. חלק אחר טוען שציפו להרבה יותר כאשר רכשו את שואב האבק הרובוטי שלהם, הם חשבו שהרובוט יעניק להם שקט ויפתור אותם מלנקות את הרצפה בעצמם אך אין זה כך.

לאחר קריאה מרובה על שואבי אבק רובוטיים שונים נוכחתי לדעת שישנו שואב רובוטי המעניק חופש מושלם מניקיון הרצפה, רמת הניקיון של הרובוט השואב הזה היא גבוהה יותר בהרבה מרמה של שואבי האבק הרובוטיים המתחרים. אחד היתרונות ששואב האבק של ניטו מעניק בנוסף ליסודיות הניקיון הוא האפשרות לשלוט בו מכל מקום בו אתם נמצאים באמצעות האפליקציה שפותחה במיוחד עבורו.

אלו אפשרויות מעניקה האפליקציה של ניטו?

ניטו הוא שואב אבק רובוט מיוחד במינו ותוכלו לתקשר איתו בכל עת דרך האפליקציה הפשוטה המותקנת בו.

אינטואיטיבי

ניתן להפעיל את האפליקציה בקלות בעזרת חיצים כמו שנפעיל מכונית על שלט רחוק

צייתן

ניתן להורות לשואב הרובוט לנקות מכל מקום במידה ושכחתם להפעיל אותו בבית

לוח זמנים

ניתן לקבוע לשואב הרובוטי לו"ז מדויק שיחזור על עצמו מדי יום, שבוע וכולי

טעינה

ניתן להורות לשואב האבק לחזור למקומו ולהטעין את הסוללה

מידע

ניתן לקבל מידע בכל שלב על מצב פעולת הניקיון של הרובוט השואב

 השואב שמעניק ניקיון מושלם ושקט נפשי

שואב האבק הרובוטי של ניטו בעצם תוכנן על מנת להעניק לכם את הנוחות הגבוהה ביותר שתוכלו לקבל משואב אבק רובוטי. מתכנניו של ניטו חשבו על כל האלמנטים החשובים ביותר שאינם קיימים אצל שואבי האבק הרובוטים המתחרים ויצרו שואב אבק רובוטי המתעלה על ציפיותיהם של כולם. בסופו של דבר, כל מה שכל אחד רוצה לעשות כאשר הוא חוזר הביתה מיום העבודה הוא לשבת על הספה ולנוח, לא להתחיל לנקות את הבית. ניטו תוכנן במיוחד עבור המטרה הזו. עם שואב האבק של ניטו לא רק שתוכלו לנוח בסוף יום העבודה אלא הבית יהיה נקי ומוכן לקראתכם ותוכלו להנות ממנוחה בחלל נקי. עיצובו של שואב האבק של ניטו מעניק לו את היכולת לא לפספס אף חלק בבית. ניטו מעוצב בצורת האות D, מה שמאפשר לו להיצמד אל כל פינות הבית והפנלים ללא יוצא מן הכלל ולנקות עד שהרצפה מבריקה. אף שואב אבק רובוטי אחר אינו מסוגל להעניק ניקיון ברמה כזו כי אין באפשרותו להגיע אל כל הפינות והחלקים השונים ברחבי הבית. אם אתם רוצים לרכוש לעצמכם מוצר שיעניק לכם שקט נפשי וניקיון ברמה שלא ציפיתם לה, כנראה שרק שואב האבק של ניטו יצליח לענות על הדרישה.