מעלית תקרה
קטגוריה: עיצוב פנים

פתרון עיצובי לתליית המסך

רוצים לתלות את מסך הטלוויזיה שלכם כמו מעצבי הפנים? כיום ישנן כמה אופציות הודות לטכנולוגיית הבית החכם המתפתחת בקצב מסחרר בשנים האחרונות. אם בעבר תליית המסך אפשרה הזזה ידנית או אם נלך הרבה יותר אחורה כאשר תלייתו לא התאפשרה כלל, כיום המצב שונה ב-180 מעלות. גם אם אתם מתכננים לרכוש מסך טלוויזיה חדש או שיש לכם מסך טלוויזיה ובא לכם לתלות או להציב אותו באופן שונה, זה הזמן.

למה אתם עדיין מפחדים מאופניים?

לרבים, רכיבה על אופניים היא בגדר תחביב או אמצעי תחבורה. אולם, למספר לא מבוטל של רוכבי אופניים, רכיבה על אופניים זה דרך חיים. פה נספק לכם מספר טיפים שאולי יעזרו למצוא זוג אופניים מקצועי. 

רכיבה היא מהנה, היא בריאה והיא יכולה להיות חברתית. אז מדוע כ"כ הרבה אנשים מפחדים בזה? בארץ תרבות הרכיבה לא מפותחת כמו באירופה, אבל היא בהחלט מתפתחת במהירות. יש שבילי אופניים, מסלולים, קבוצות רכיבה, תחרויות ובקיצור - יש איפה לרכוב. זה לא מושלם, אבל זו ההתחלה. למרות הפחד, למרות שהתחביב הזה כרוך גם בכסף, אנו ממליצים לכולם לנסות. זה יכול להיות תחליף לחדר כושר, ויכול להיות אחלה בילוי עם חברים או עם משפחה. 

שנית, אין מה לחשוש מכל הציוד שיש לקנות. נכון, יש דברים שתצטרכו, אבל כמו בכל דבר בחיים, לפחות חצי מהדברים הם בגדר הסתם ותמיד יש תחליפים יותר זולים למותגים הגדולים. מה שבאמת אסור לוותר או להתפשר בעניינו, אלה האופניים, אך כל השאר - אינו רלוונטי.

אופני שטח - מה שחשוב לדעת 

הדבר הראשון, חשבו מה אתם מחפשים. מה התקציב?? בשביל מי קונים את הזוג? כמה טוב אתם מתכוונים לרכוב? בשוק יש המון סוגי אופניים וטווח המחירים בהתאם. חשוב לבוא מפוקסים וחכמים כדי לרכוש, רק מה שבאמת חיוני. 

בחרו חנות מקצועית. כך יוכלו העובדים לייעץ ולעזור לבחור את האופניים מתאימים לפי דרישותיכם ולספק לכם אינפורמציה שימושית אם תרצו. 
ומה עם אופני כביש? בשלב השני, חשוב לקנות ציוד היקפי. מלבד האופניים, צריך שיהיה ציוד לרכיבה בשביל רכיבה בטוחה. כמו כן, יש צורך בציוד בטיחות, כך שגם אם תהיה תאונה קלה, אתם תהיו בסדר. 

לאחר שתקנו הכל, הנה הדברים שבאמת כדאי להכיר:
בשום סיטואציה, אל תתפתו לנסות רכיבה באזור שאינכם מכירים. שהרי כשאינכם מכירים את תוואי הדרך, אתם יכולים להיפצע בשטח לא מוכר. לכן, מומלץ לערוך בדיקה של המסלול ולהגיע עם אדם נוסף. 

חשוב להימנע מלרכוב על או לצד הכביש, שהרי מספיק נהג אחד שלא ישים לב והכל נגמר. יש מסלולים רבים באזורים יפיפיים. אז לא צריך להסתכן, החוויה יכולה להיות מוצלחת גם ככה. לבסוף, רכיבה היא נפלאה! מדובר בתחביב בריא, בדיוק בגלל זה כדאי להשתמש באופניים שלכם כדי לחקור, לטייל, לפגוש אנשים ולהיכנס לכושר.