מעלית תקרה
קטגוריה: עיצוב פנים

פתרון עיצובי לתליית המסך

רוצים לתלות את מסך הטלוויזיה שלכם כמו מעצבי הפנים? כיום ישנן כמה אופציות הודות לטכנולוגיית הבית החכם המתפתחת בקצב מסחרר בשנים האחרונות. אם בעבר תליית המסך אפשרה הזזה ידנית או אם נלך הרבה יותר אחורה כאשר תלייתו לא התאפשרה כלל, כיום המצב שונה ב-180 מעלות. גם אם אתם מתכננים לרכוש מסך טלוויזיה חדש או שיש לכם מסך טלוויזיה ובא לכם לתלות או להציב אותו באופן שונה, זה הזמן.

שמחה רבה שמחה רבה אביב הגיע גלישה רבה

ענת האביב מאופיינת דווקא אצלנו כעונת מעבר, עדיין לא ברור אם חם או קר, אם יש רוח או יורד גשם, עונה זו מושלמת ומצוינת לגלישת קייט סרפינג. קייט סרפינג הספורט האתגרי שכבש את העולם כולו ואת ישראל גם הפך להיות שם נרדף להתמכרות לשמה. מי שעדיין לא שמע על קייט סרפינג אם יש מישהו כזה בכלל הרי שכאן ננסה לספר קצת יותר.

מה אתה קייט סרפינג?

אלו שלא מכירים או יודעים מהו קייט סרפינג אז קייט סרפינג הינו ספורט אתגרי במלא מובן המילה, שילוב של איתני הטבע ורתימתם ושליטה בהם מהווה את המהות של הספורט האתגרי באשר הוא וקייט סרפינג במיוחד. אם אתם אוהבי אדרנלין הרי שזה בדיוק מה שאתם צריכים, לקחת את עצמכם ביום סוער, להיכנס לים עם גלשן ועפיפון ולתמרן בין הגלים בים סוער, לגרום לרוח לסחוף ולהעיף אתכם גבוה באוויר ויחד עם זאת לבצע פעלולים כמו גלגול או קפיצה, זה מהות הספורט האתגרי בכלל והקייט סרפינג בפרט. למעשה הספורט הזה כולל גלשן גלים קטן יותר מהגלשן אותו אתם מכירים, עליו ישנם התקני צימוד לכפות הרגליים, אל החזה מחוברת רתמה שממנה יוצאים חוטים לכיוון עפיפון שכולא אוויר בתוכו, בעקבות כליאת האוויר בעפיפון אתם מתחילים להימשך על הגלשן על פני המים.

מי מה ואיפה לומדים לגלוש על קייט סרפינג

את גלישת הקייט סרפינג ניתן ללמוד בכל גיל אך מומלץ כי תתחילו מוקדם ככל האפשר, ככל שתגלשו יותר תצברו יותר מיומנות ויכולות. את הקורס עצמו מומלץ לבצע אצל מומחים בגלישת קייט סרפינג, ודאו ובררו על החברה שאצלם אתם עומדים ללמוד, זה שהמדריך יודע לגלוש אינו אומר כי הוא יודע ללמד אתכם לגלוש, על כן בררו היטב וקבלו אפילו המלצות מתלמידי עבר. הקורס עצמו מתחלק ל 2 חלקים כאשר בחלק הראשון נלמד הצד העיוני של הקייט סרפינג ולאחר מיכן שלב היישום במים. הגיל המומלץ לתחילת למודים הוא בין 10 ל 13 ועץ אין סוף.