מעלית תקרה
קטגוריה: עיצוב פנים

פתרון עיצובי לתליית המסך

רוצים לתלות את מסך הטלוויזיה שלכם כמו מעצבי הפנים? כיום ישנן כמה אופציות הודות לטכנולוגיית הבית החכם המתפתחת בקצב מסחרר בשנים האחרונות. אם בעבר תליית המסך אפשרה הזזה ידנית או אם נלך הרבה יותר אחורה כאשר תלייתו לא התאפשרה כלל, כיום המצב שונה ב-180 מעלות. גם אם אתם מתכננים לרכוש מסך טלוויזיה חדש או שיש לכם מסך טלוויזיה ובא לכם לתלות או להציב אותו באופן שונה, זה הזמן.

יוצאים לים הפתוח עם קייט סרפינג

סביר להניח כי אין כמעט אדם שלא שמע על קייט סרפינג אך אם בכל זאת ישנו אחד כזה הרי לכם תקציר קטן אודות הספורט הימי האתגרי המדובר ביותר בעולם. קייט סרפינג כשמו כן הוא גלישה עם עפיפון, עומדים על גלשן קטן ובעזרת עפיפון רותמים את הרוח לתנועה על פני המים. קייט סרפינג נמצא בקטגוריית הספורט האתגרי. הסיבה לכך היא שכל ענף ספורט בו יש שילוב של פעילות גופנית עם ציוד ספורט כזה או אחר, רכיבת אופנוע, רכיבת שטח, גלישת גלים וכדומה.

קייט סרפינג לכולם

הספורט קייט סרפינג מתאים לכולם, פשוטו כמשמעו. מגיל צעיר ועד אין סוף, כל עוד יש לכם יכולת לעמוד, ולהיות צלולים הרי שאתם יכולים לתפוס לכם עפיפון ולעוף, פשוטו כמשמעו. קייט סרפינג כולל ציוד די פשוט ולא מורכב למדי, להבדיל מתחביב אחר כמו דייג הרי שגם בעלויות יוצא כי קייט סרפינג יותר נמוך. הציוד שכולל קייט סרפינג הוא ראשית גלשן, הגלשן קצר יותר מגלשן גלים רגיל ויש לו מתקני אחיזה לכפות רגלי הגולש. על הגלשן עומד הגולש כאשר לחזה שלו מחוברת רתמה, הרתמה למעשה מקשרת בין הגולש אל העפיפון עצמו. קייט סרפינג הינו שליטה על העפיפון בעזרת חוטים, ישנם כמה סוגים של קייטים אחד עם 4 חוטים ואחד עם 5 חוטים את הקייט עצמו מנווטים עם מוט היגוי שנקרא גם בר.

ללמוד קייט סרפינג, לא בעיה בכלל

כאמור לקייט סרפינג אין גיל וניתן ללמוד את אופן ביצוע הספורט בכל גיל שתרצו כאשר המומלץ הוא להתחיל מוקדם ככל האפשר. הסיבה להמלצה על התחלת הלימוד מוקדם ככל האפשר היא שככל שתגלשו יותר תצברו יותר ניסיון. אכן הניסיון המצטבר הוא זה שעושה את ההבדל, אין מניעה לכך שהמיומנות היא נרכשת. ניתן ללמוד גלישת קייט סרפינג אצל מומחים בתחום הקורס עצמו אורך כיומיים כאשר החלוקה היא ללימוד עיוני ומעשי. בתום הלימודים מתבצעת גלישה בים הפתוח. לגבי רכישת ציוד קייט סרפינג מומלץ בתחילה להשתמש בציוד ששייך לאותו בית ספר ללימוד ולאחר מיכן לשקול אפשרות של רכישת ציוד יד שנייה. רק אחרי שתרכשו מספיק מיומנות מומלץ שתרכשו ציוד חדש משלכם.