מעלית תקרה
קטגוריה: עיצוב פנים

פתרון עיצובי לתליית המסך

רוצים לתלות את מסך הטלוויזיה שלכם כמו מעצבי הפנים? כיום ישנן כמה אופציות הודות לטכנולוגיית הבית החכם המתפתחת בקצב מסחרר בשנים האחרונות. אם בעבר תליית המסך אפשרה הזזה ידנית או אם נלך הרבה יותר אחורה כאשר תלייתו לא התאפשרה כלל, כיום המצב שונה ב-180 מעלות. גם אם אתם מתכננים לרכוש מסך טלוויזיה חדש או שיש לכם מסך טלוויזיה ובא לכם לתלות או להציב אותו באופן שונה, זה הזמן.

מה לבחור מתוך כל המגוון של תיקים לנשים לקיץ?

יש כל כך הרבה מגוון של תיקים לנשים לקיץ הקרב ובא, הכמויות של התיקים שממלאים את החנויות הן אדירות ובסופו של דבר את רוצה לבחור את התיק הנכון ולא ללכת עם תיק שיצא כבר מהאופנה או שנראה מוזר מדי.
אני לא סתם אומרת מוזר מדי אלא בגלל שהיום הטרנד הכי חזק הוא לקחת תיק קלאץ' או תיק צד - כתף הכי שיקי שיש עם דוגמה קיצונית של ניטים או צבעים עזים לאורך הדפנות או רצועת הנשיאה וכאן גם אפשר להיכשל שכן אפשר בטעות לבחור את השילוב הלא נכון או לבחור בתיק שעוצב לא יפה, למרות שהיופי הוא בעיני המתבוננת כמובן. עדיין זכותי להביע את דעתי בתור מישהי שמתעסקת שנים כבר בתחום של תיקים לנשים.

אז מה הסוגים הכי בולטים של תיקים לנשים לקיץ הקרוב?

יש כמה סוגים של תיקים לנשים שהם הכי בולטים והם:

  1. תיק קלאץ' - התיקים שהכי סוחפים בשנתיים האחרונות את כל השוק. יש כל כך הרבה סוגים והתיק כל כך מגניב שרק נותר לתהות מתי תתחיל הירידה. מדובר בתיק נשי לחלוטין שדומה מאוד לארנק אם כי מעט גדול יותר. לתיק ניתן לחבר רצועה שבדרך כלל ניתנת להסרה ואז אפשר ללכת איתו בשתי דרכים, האחת בתור תיק שנושאים על הכתף והשנייה בתור תיק שנושאים ביד והדרך השנייה היא מאוד נשית וחושנית. השנה נראה תיקי קלאץ' שקופים שניתן לראות את תחולתן ונראה גם הרבה ניטים ועור כהמשך לשנה שעברה בעיצובים חדשים. כדי ללכת על הבטוח והטרנדי מומלץ לרכוש אחד שקוך בשילוב של עור שחור ואחד מעור מלא עם ניטים עדינים מסביב. כמו כן צורות גיאומטריות בעור שחור ולבן יכולות להיות מאוד אופנתיות הקיץ. כרגע יש טרנד חזק מאוד של קופסת פלסטיק והוא הולך לכבוש את הקיץ והוא זמני ביותר כך שכדאי להתלבש עליו כבר עכשיו.
  2. תיק צד - כתף קטן - מאוד מזכיר את הקלאץ' מהבחינה הזאת שניתן לשאת גם על הכתף וגם לשאת אותו ביד בנפרד אבל בשונה מהתיק קלאץ' התיק הזה מגיע בכל מני צורות והוא גדול יותר. מעיגולים ועד משולשים, התיק נראה בכל צורה אפשרית ומגיע במגוון חומרים. החומר שהכי הולך להיות אופנתי הקיץ גם כאן הוא פלסטיק שקוף עם עור וכמובן העור עצמו בשילוב עם ניטים. מבחינת צבעים אז אנחנו נשארים בעיקר עם השחור אבל גם ורוד בהיר וצהוב יכולים להיות מאוד חזקים השנה ובהקשר הזה אין הרבה שינוי מהותי בתחום של תיקים לנשים בכל הקשור לצבעים אלא המשך ישיר לחורף והקיץ של השנה שעברה.

איפה רואים טרנדים של תיקים לנשים ואיפה רוכשים?

כדי לראות טרנדים של תיקים לנשים כדאי לעקוב באינסטרגם אחרי פאשניסטות מחו"ל ובעיקר כאלה שמפרסמות את גוצ'י, לואי ויטון וג'ימי צ'ו, מה שכן, את לא בטוח תוכלי להרשות לעצמך כאלו תיקים או שלא יבוא לך ללכת עם עור אמיתי כדי להגן על החיות ואז אני ממליצה לפחות לעקוב אחר הקו העיצובי ולחפש דברים דומים בחנויות שנמצאות ברחובות הכי חזקים כמו אלנבי ושינקין או בחנויות אונליין שמחזיקות מגוון יפה של תיקים לנשים ואקססוריז רבים אחרים.