הכי נפוצים בנושא

סלטים לאירוח - פתרון קל וטעים

אוכל ביתי או אולי קייטרינג? מי שתכנן אירוע יסכים איתי שבחלק מהמקרים זו לא מטלה קלה. ההכנות מסביב, הקניות ונקיונות של המשרד או הבית, לדברים אלו יש מחיר ולא רק מחיר כספי, אלא בנוסף על זה גם השקעת זמן ועצבים. בפוסט שלי אצביע על שיטות ומספר טיפים שיתרמו ויעזרו גם למארח הלחוץ ביותר להנות ביום הזה ולא רק לחשוב ולהרגיש שהוא נמצא בעונש.

טיפ מעולה שחשוב לי לתת הוא לשים דגש ולחשוב כיצד אפשר לעשות את החיים והשגרה שלכם לקלים ופשוטים יותר, בעיקר בדברים המעצבנים, כמו למשל במקרה של דאגה למזון. גם בבתי עסק- ככיבוד לאורחים, או לעובדים שלכם ובנוסף גם בבית כשתארחו חברים קרובים ומשפחה.

טיפים ורעיונות

בטוח תסכימו איתי שהנושא של תזונה מאוזנת מהותי לכולנו -לעובד הפשוט ביותר, לאחראי הייצור וכמו כן גם לאורחים במסיבה. בדיוק מסיבה זו אני מציע לכם לבחור בשירותי הסעדה שונים. כך תוכלו למצוא בקלי קלות מענה לכל אירוע.

אם אתם ראשי צוותים שאכפת להם מרווחת העובדים יש לא מעט אפשרויות איכותיות שכדאי לשקול, לדוגמת הצבת מכונות אוטומטיות שכוללות מספר אלמנטים כמו למשל כריך סלט טונה, יוגורטים ומעדני חלב, ובנוסף שתייה קלה. ככה בכל שעות היממה עובדים ואורחים במשרד יכולים למצוא במהירות מענה בריאותי וטעים לקיבה ריקה.

במקרה ואתם מחפשים מענה יותר איכותי, לדוגמא לאירוע עסקי, מומלץ לשקול את האפשרות הגאונית של הזמנת שירותי קייטרינג איכותיים או אולי סלסלת פירות. ולא חסרות עוד הרבה דרכים שיוכלו להפוך את החיים שלכם להרבה יותר פשוטים.

מגשי אירוח, כמו שאתם בטח חושבים, יכול בקלות להיות אחד מתוך מבחר פתרונות, גם אם מודבר בארוע כמו בת מצווה או עסקי. אבל תחום המזון הוא לא רק הנושא היחידי שאפשר להפוך לפשוט יותר. אני ממליץ ממש, שבמידת האפשר, להיערך 5 ימים לפני - לדאוג למצרכים, לניקיון יסודי של המקום עשו זאת. כל אלה ואחרים יוכלו לסייע מאוד לצוות ההנהלה ולא פחות גם למארח הממוצע. תזכרו שתכנון מראש הוא הוא הכרחי להצלחה.

ללא צל של ספק יש אין ספור יתרונות בהזמנת חברות או שירותי קייטריניג. הם נועדו לאירוח בייתי ובמגוון מקומות נוספים, לדוגמה בטיולים משפחתיים - כמו סיור בבירה, או טיול משפחתי לגליל ומעבר לזה, גם במשרדים - לעובדים שלכם. בכל אופן, אם אתם רוצים לקרוא עוד בנושא של נותני שירות בתחום הקייטרינג? גלשו לכאן ואל תשכחו שלמרות ששירותים כאלה עולים לא מעט, הם בסוף חוסכים המון זמן ועצבים למארגני האירוע.

חתימת המחבר:

פורסם ע"י:

פורסם ב:

צפיות: 38

דוגמה לצפייה:

הוסף למועדפים (דורש התחברות)

דווח על קישור שבור

תגובות פייסבוק

האתר נבנה ע"י קבוצת ask4web רשת אתרים, קידום אתרים בגוגל, רשתות חברתיות פרסום ועוד.
הפסקת עישון עושים רק במכון אברהמסון